Відео
В час, коли європейські політики сподівалися умиротворити агресора, українці першими гордо і мужньо заявили про свої права – Президент вшанував пам’ять героїв Карпатської України
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Закарпатської області взяв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 80-ї річниці проголошення Карпатської України та бою на Красному Полі.
Додано: 08:59 18.03.2019

В країні має бути нульова толерантність до корупції – Глава держави
Президент Петро Порошенко наголошує, що в Україні має бути нетерпимість до корупційних дій на всіх рівнях. «Ми маємо абсолютно чіткі підходи, що в країні має бути нульова толерантність до корупції», – заявив він під час виступу на Форумі «Від енергоефективності до енергонезалежності».
Додано: 08:37 14.03.2019

Президент про індексацію пенсій: Це є наша стратегія боротьби з бідністю. Економічні можливості для цього є
Президент Петро Порошенко зазначає, що в державі забезпечені необхідні економічні умови для проведення індексації пенсій найменш захищеним категоріям пенсіонерів. Про це Глава держави сказав під час наради щодо проведення індексації пенсій.
Додано: 14:44 26.02.2019

Виступ Президента під час спеціального засідання Верховної Ради у зв’язку з 5-ю річницею з початку збройної агресії Росії проти України
Великий друг України пане Дональд Туск! Шановний пане Голово Верховної Ради! Шановний пане Прем’єр-міністре!Шановні члени українського Уряду! Шановні народні депутати!
Додано: 15:19 20.02.2019

Виступ Президента у Парламенті щодо закріплення у Конституції стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО
Високодостойний пане голово Верховної ради України!Шановний пане Прем’єр-міністр!Шановні народні депутати!Шановні члени українського Уряду! Дорогий український народе, шановні українці!
Додано: 15:36 08.02.2019

Ще відео
Версія для слабо- зорих