Робоча нарада
Робоча нарада

Поділитися новиною:

Робоча нарада

15 січня відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівником районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

З огляду на суттєве пониження температури повітря, з 15 січня по 20 січня 2021 року, вночі до 13-18 градусів, вдень 9-14 градусів морозу, голова районної державної адміністрації Олександр Мельник провів робочу нараду з метою організації заходів щодо запобігання випадкам переохолодження та допомоги людям у період значного зниження температури.

Коротко ознайомивши присутніх із прогнозом відносно ускладнення погодних умов Олександр Мельник закликав присутніх приділити першочергову увагу здійсненню організації роботи стаціонарних пунктів обігріву, а також посиленого на період похолодання соціального нагляду за пенсіонерами, інвалідами та іншими одиноко проживаючими громадянами.

Також одним з проблемних питань у зимовий період є виникнення переметів на дорогах. Начальник районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Андрій Сампір на карті наглядно продемонстрував проблемні ділянки доріг, на яких можливе виникнення переметів. У нашому районі це ділянки:

  1. Клепачі-Киликиїв
  2. Ганнопіль-Довжки
  3. Тростянець-Веселинівка
  4. Вачів-Бачманівка
  5. Жуків-Марачівка
  6. Бачманівка-Пашуки

В підсумку робочої наради голова адміністрації зазначив, що завдяки оперативному реагуванню на складні погодні умови відповідних служб та співпраці органів місцевого самоврядування можливо уникнути складних та непередбачених ситуацій.

Альбом: Робоча нарада
Альбом: Робоча нарада
Альбом: Робоча нарада
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/5775 | Переглядів: 2116Дата публікації: 11:37 15.01.2021