Захищеність персоналу – гарантія успішної праці та стабільної роботи підприємства
Захищеність персоналу – гарантія успішної праці та стабільної роботи підприємства

Поділитися новиною:

Захищеність персоналу – гарантія успішної праці та стабільної роботи підприємства

На Хмельницькій АЕС роботі з персоналом, забезпеченню його матеріальної та соціальної захищеності приділяється значна увага.

У рамках приведення всіх організаційних структур атомних станцій до типової, у 2020 році на ХАЕС було створено відділ по роботі з персоналом. Однією із форм роботи новоствореного підрозділу стала організація зворотного зв’язку з персоналом. Протягом збіглого року було опрацьовано 72 пропозиції від атомників, надано відповідні роз’яснення. Низку таких пропозицій впроваджено і безпосередньо на виробництві.

Значну увагу було приділено підбору нових працівників на ХАЕС, зокрема, створено комісію з прийому персоналу, за якою до колективу атомників додалося 129 осіб. Впроваджено психофізіологічне обстеження і для кандидатів на керівні посади. За словами заступника генерального директора з персоналу Богдана Шмигельського, така відбіркова процедура  дозволяє визначити лідерські навики та потенціал майбутніх керівників. У 2020 році 19 кандидатів пройшли таке обстеження.

Покращення житлових умов персоналу атомної станції також не залишилося поза увагою керівництва  ХАЕС. У 2020 році було виділено безвідсоткові позики для 21 сім’ї атомників  на покращення житлових умов в сумі 8,5 млн. грн.  Соціальне житло, а це -п’ять однокімнатних квартир, отримали працівники ХАЕС безкоштовно.

2020 рік вирізнявся від попередніх загальносвітовою пандемією Covid-19, яка не оминула і колектив ХАЕС. Заходи, які протягом 2020 року були впроваджені на енергопідприємстві дозволили мінімалізувати поширення коронавірусу серед працівників. Створено відповідний штаб для вирішення поточних питань, який і надалі продовжує свою роботу.

«Наразі тестується система тепловізорного контролю на прохідній, де буде стояти кілька датчиків, камер, що визначатимуть підвищену температуру. Я надіюсь, що заходи, які впроваджено на ХАЕС щодо оперативного відслідковування хворих, допоможуть зберегти здоров’я і життя працівників, а впровадження нових форм роботи з персоналом стане стимулом для нових звершень у 2021 році», - зазначив Богдан Шмигельський,- адже захищеність персоналу – гарантія успішної праці та стабільної роботи енергопідприємства».

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/5761 | Переглядів: 146Дата публікації: 08:00 12.01.2021