Вітання голови райдержадміністрації Олександра Мельника з Днем Святого Миколая
Вітання голови райдержадміністрації Олександра Мельника з Днем Святого Миколая

Поділитися новиною:

Вітання голови райдержадміністрації Олександра Мельника з Днем Святого Миколая

Любі діти! Шановні дорослі! Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що защедрує наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками.

З приходом цього дня кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому. Особливі надії на Миколая покладають діти, а також ті, кого доля обділила своєю прихильністю, бо щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити давню заповітну мрію.

Нехай цьогорічне свято запам’ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.

Шановні дорослі! Пам’ятаймо, що кожен з нас є своєрідним помічником Миколая. Освятімося найкращими людськими чеснотами, чистими помислами і благочестям. Поділімося своєю любов’ю, добром і щедрістю душі з ближніми, допоможемо їм відчути радість свята. Аби для цього справді казкового дня Святий Миколай завітав до кожної оселі, до кожної дитини.

Сердечно бажаю вам, шановні жителі району, здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті. Нехай щедрий Святий принесе мир, злагоду вашим родинам та благополуччя рідній Батьківщині. 

З повагою,

голова Славутської районної

державної адміністрації                                                       Олександр МЕЛЬНИК

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/5681 | Переглядів: 171Дата публікації: 06:20 19.12.2020