Міжнародна платформа COURSERA - можливість опанувати нові знання
Міжнародна платформа COURSERA - можливість опанувати нові знання

Поділитися новиною:

Міжнародна платформа COURSERA - можливість опанувати нові знання

Славутська міськрайонна філія Хмельницького обласного центру зайнятості інформує:

Онлайн освіта в усьому світі набирає обертів. Сьогодні є безліч курсів, навчальних каналів та вебінарів, і кожен може опанувати практично будь-яку навичку: від вишивання хрестиком до програмування та вивчення іноземних мов. Особливо затребуваним онлайн навчання стало у зв’язку із пандемією.

Такий вид освіти на багатьох платформах є платним, проте деякі освітні платформи у період пандемії зробили свої курси безкоштовними. 

Так, Міжнародна платформа COURSERA відкрила через служби зайнятості для зареєстрованих безробітних громадян України безкоштовний доступ до своїх освітніх програм. Більше 3800 онлайн курсів та 400 спеціалізацій за вибором дали можливість працездатним особам розвинути додаткові знання та навички для працевлаштування.

Державному центру зайнятості, як державній установі, було надано доступ для реєстрації 25 тисяч зареєстрованих безробітних на платформі COURSERA та їх безкоштовного навчання до кінця 2020 року.

Фахівцями Славутської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості для безробітних була проведена робота по презентації Міжнародної платформи COURSERA. Можливостями безкоштовно скористатися онлайн курсами задля отримання нових знань, вмінь, навичок скористалися 80 осіб.

Серед них, Юлія Коляда, яка в лютому 2020 року звернулась до Славутської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру з метою сприяння у пошуку роботи. Вона скористалася ініціативою отримати безкоштовну освіту на міжнародній платформі. Після онлайн консультації фахівця центру зайнятості та отримавши безкоштовний доступ для реєстрації на платформі, обрала курс «Excel Skill for Business: Essentials», який успішно закінчила та отримала сертифікат міжнародного зразка.

Як зазначила сама Юлія Коляда: «Я обрала курс Excel, тому що, проаналізувавши сайти з пошуку роботи, зрозуміла, що серед вимог роботодавців дуже часто зазначається вміння працювати з даними. Програм є дуже багато, ймовірність працювати саме в Excel невелика, проте, розуміючи, як працює дана програма, буде набагато легше та швидше освоїти будь-яку іншу подібну програму.

Курс «Excel Skill for Business: Essentials» - це дуже якісний курс: інформація подається доступно і структуровано, є можливість під час перегляду відео лекцій всі функції практикувати одразу в програмі».

Такий позитивний результат надихнув жінку не зупинятися на досягнутому та  завершити ще два рівні цього циклу, адже «Excel Skill for Business: Essentials»: це лише один з чотирьох курсів. Юлія Коляда впевнена, що здобуті знання стануть їй у нагоді  в отриманні роботи своєї мрії.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/5642 | Переглядів: 151Дата публікації: 11:05 14.12.2020