Круглий стіл з питань профорієнтації відбувся в Славутській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості
Круглий стіл з питань профорієнтації відбувся
в Славутській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості

Поділитися новиною:

Круглий стіл з питань профорієнтації відбувся в Славутській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості

Тема круглого столу: «Профорієнтація як складова економічного зростання успішної громади».

8 грудня 2020 року, в умовах карантинних обмежень, в  Славутській міськрайонній філії Хмельницького ОЦЗ відбулося засідання круглого столу у двох форматах: офлайн та онлайн за допомогою програми Вайбер на тему «Профорієнтація як складова економічного зростання успішної громади». До участі в роботі засідання долучились представники відділу гуманітарних питань Улашанівської сільської ради, Славутського бюро правової допомоги, ДПТ НЗ «Славутський професійний ліцей», роботодавці, практичні психологи навчальних закладів міста та району.

Відкрила засідання круглого столу Людмила Паламарчук заступниця директора Славутської міськрайонної філії, яка у своєму виступі зазначила, що системна профорієнтаційна робота в умовах карантину потребує новітніх підходів, вимагає бути готовими реагувати на нові виклики часу, проводити роботу в нових форматах. Завдяки дистанційним онлайн - сервісам фахівці служби зайнятості оперативно реагують на потреби сьогодення і розширюють коло учасників. Це дає можливість якісно та доступно проводити  профорієнтаційну роботу як із зайнятим так і незайнятим населенням.

В ході засідання круглого столу Тетяна Сімонян - практичний психолог Цвітоського ліцею та Анастасія Мальчик - заступник директора з виховної роботи ДПТ НЗ «Славутський професійний ліцей» ділились досвідом профорієнтаційної роботи у своїх навчальних закладах. Фахівець з юридичних питань Славутського бюро правової допомоги Ірина Панасюк детально розповіла про співпрацю із службою зайнятості та участь у семінарах з правових питань.

Наприкінці заходу не менш цікавими для учасників круглого столу були виступи фахівців відділу активної підтримки Ольги Гоцюк та Наталії Пермінової про результати профорієнтаційної роботи за 2020 рік. А саме про результати профорієнтаційного проєкту «Успішна молодь-успішна громада»для учнівської молоді та можливості використання для навчання онлайн-платформ з отримання додаткових знань та компетенцій .

В цілому засідання пройшло конструктивно, з жвавим обговоренням, запитаннями та пропозиціями. А результатом зустрічі стали узгоджені рекомендації щодо забезпечення чіткої взаємодії всіх сторін соціального партнерства задля організації та проведення системної і послідовної профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та незайнятим населенням  у 2021 році.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/5625 | Переглядів: 212Дата публікації: 15:49 09.12.2020