Громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру в умовах сьогодення
Громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру в умовах сьогодення

Поділитися новиною:

Громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру в умовах сьогодення

СЛАВУТСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ:

Громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру в умовах сьогодення- це вагомий чинник, який знімає напругу на ринку праці, зокрема,  в сільській місцевості. Такі роботи за участю безробітних громадян дозволяють органам місцевої влади вирішувати першочергові соціальні проблеми громад. Завдяки проведенню громадських та інших робіт тимчасового характеру  на територіях  ОТГ покращується благоустрій населених пунктів,   підтримується територія сіл в належному екологічному стані. Багаторічними партнерами служби зайнятості в організації громадських робіт є Улашанівська, Крупецька, Берездівська сільські ради.

За 10 місяців  2020року  в громадських роботах взяли участь : 

Улашанівській с.р.- 20 осіб;

Крупецькій с.р.      -15 осіб;

Берездівській с.р.  -  9  осіб;

Вони виконували роботи, які дали змогу впорядкувати сквери, облагородити  пам’ятники,  підтримати в належному стані кладовища, узбіччя доріг. Ці роботи мають суспільно-корисний  характер та відповідають інтересам громади.

У разі, коли на підприємстві виникає певний обсяг робіт, що потребує залучення тимчасових  працівників, роботодавці, на основі письмового звернення до служби зайнятості ,залучають зареєстрованих безробітних . У 2020р. такою можливістю скористались :

СТОВ «Бесідки» -23 особи,

ФГ «Пролісок» -5 осіб,

СФГ «Клепачі» -12 осіб,

СФГ «Світанок» -8 осіб,

ФГ « Перлина Полісся» 6 осіб,

СФГ «Лан» 3 особи.

Роботи тимчасового характеру сьогодні – це корисна справа, реальна підтримка шукачів роботи, надійний шлях до постійної зайнятості, допомога роботодавцям при виникненні у них тимчасових робочих місць,  а також ще і додаткова матеріальна оплата  для безробітних громадян.

У 2020р. на підсобних роботах у будівництві на тимчасових робочих місцях трудились:

 у ПрАТ «Об’єднанні  Прогрес» - 2 особи,

у ТОВ « Прогрес-Будкомплектація» -5 осіб.

Також фахівцями  служби зайнятості Славутської міськрайонної філії були організовані  роботи тимчасового характеру у закладах сфери торгівлі.

Зокрема, у ПП «Недві» - 1 особа,

ФОП Недашківська Л.А.-4 особи,

ФОП Ковальчук І.В.-       3 особи,  та в  інших.

Завдяки тісній співпраці служби зайнятості та роботодавців при організації  громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, вирішуються питання як працевлаштування громадян, які шукають роботу, так і заповнення тимчасових робочих місць у роботодавців.

Під час виконання таких робіт безробітні відчувають свою корисність, отримують стимул до більш активного пошуку роботи.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/5579 | Переглядів: 162Дата публікації: 15:10 30.11.2020