На Хмельницькій АЕС перевірили готовність аварійних груп і бригад
На Хмельницькій АЕС перевірили готовність аварійних груп і бригад

Поділитися новиною:

На Хмельницькій АЕС перевірили готовність аварійних груп і бригад

22 листопада цього року було здійснено перевірку оперативності та готовності аварійних груп і бригад Хмельницької АЕС.

Позапланове комбіноване протиаварійне тренування на тему: «Оповіщення та збір аварійного персоналу, що входить до резервного складу №1 штабу керівника аварійними роботами на майданчику (КАРМ), групи інженерної підтримки (ГІП), аварійної бригади з експлуатації мобільної техніки (АБ ЕМТ), ланки ГТрЗ транспортного забезпечення мобільної техніки в неробочий час».

Основною метою тренування було відпрацювання схеми оповіщення та порядку збору аварійних груп та бригад в неробочий час, приведення в готовність до виконання завдань персоналу, проведення хронометражу часу надходження повідомлення про збір, збору відповідного персоналу в Будинку культури м. Нетішин, а також відпрацювання питань з організації доставки аварійного персоналу з м. Нетішин до ВП ХАЕС транспортним цехом атомної станції.

Завдання тренування - виявлення невідповідностей в організації системи оповіщення та збору аварійного персоналу в неробочий час, визначення спроможності приведення в готовність аварійного персоналу для подальшого розгортання та підготовки до використання за призначенням протиаварійної мобільної техніки у встановлений нормативний час у випадку виникнення позаштатної ситуації в неробочий час, або вихідний день.

За словами помічника генерального директора-начальника управління з питань аварійної готовності та реагування Павла Гвоздяра, це тренування показало готовність існуючої системи оповіщення та аварійного персоналу, що тренувався, до дій за призначенням. Оповіщення та збір аварійного персоналу відбувся в нормативний час.

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/5546 | Переглядів: 117Дата публікації: 08:46 24.11.2020