Оголошення
Оголошення

Поділитися новиною:

Оголошення

Славутська міськрайонна філія Хмельницького обласного центру зайнятості інформує:

В період віднесення регіону до «червоного» рівня епідемічної небезпеки Славутська міськрайонна філія Хмельницького обласного центру зайнятості переходить до роботи в режимі онлайн.

При вході до центру зайнятості розміщені оголошення про тимчасовий порядок роботи установи, номери телефонів міськрайонної філії та Хмельницького обласного центру зайнятості, створено робоче місце для самостійної роботи громадян, які мають намір зареєструватися як безробітні. Прийом документів для реєстрації здійснюється при особистому прийомі або через портал державних послуг «Дія» (за наявності кваліфікованого електронного підпису (КЕП)).  

Громадяни, які перебувають на обліку як безробітні в службі зайнятості відвідування центрів зайнятості/філій призупинено, послуги та консультації клієнтам служби зайнятості надаються в телефонному режимі, а також за допомогою електронного зв’язку.

Електронна адреса Славутської міськрайонної філії: slavy@kmocz.gov.ua.

Всіх осіб, які перебувають на обліку як безробітні, про їх подальші дії буде проінформовано фахівцями служби зайнятості засобами телефонного чи електронного зв’язку.

Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефонами:

Гаряча лінія філії: (03842) 7-01-32 7-21-87
Гаряча лінія ХОЦЗ: (0382) 76-46-42 65-06-06

Просимо з розумінням віднестися до тимчасових незручностей.

Ваше здоров’я - у Ваших руках!

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/5482 | Переглядів: 138Дата публікації: 10:14 10.11.2020