Позачергове засідання обласної комісії ТЕБ та НС
Позачергове засідання обласної комісії ТЕБ та НС

Поділитися новиною:

Позачергове засідання обласної комісії ТЕБ та НС

Голова Славутської райдержадміністрації Олександр Мельник взяв участь у позачерговому онлайн засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

На порядок денний виносилися питання про прийняття відповідних рішень, що стосуються карантинних заходів в окремих містах та районах області, відповідно до оновлених рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в Хмельницькій області, що мають вступити в дію з 09 листопада 2020 року.

Розпочинаючи засідання, голова обласної адміністрації відмітив, що статистика по області залишається невтішною, оскільки лише 5 адміністративно-територіальних одиниць залишаються у “помаранчевій” зоні, решта  – в “червоній”.  До того ж, додав він, на території різних територіальних одиниць спостерігається різна динаміка захворюваності. Зокрема, вкотре антилідером залишається м. Славута. Майже 1100 осіб на 100 тис. населення – це той показник, який характеризує захворюваність на території цього міста протягом останнього тижня. Погіршилася ситуація і на території Ярмолинецького та Віньковецького районів.

Також Дмитро Габінет наголосив, що необхідно постійно пам’ятати про основний показник – наповненість ліжкомісць. Наразі в області 1011 ліжкомісць зайнято хворими на COVID-19. Загальна кількість ліжкомісць, яка вже розгорнута в області для допомоги  хворим на коронавірусну інфекцію, становить 2225. Відтак, зайнятість складає 62,2%. Поряд з цим, область має резерви для збільшення ліжкомісць до 2800. Також, у разі необхідності, додатково можуть бути задіяні санаторії (до 1000 місць) та окремі спортивні приміщення (1000 місць).

Крім того, під час засідання перший заступник голови ОДА Роман Примуш проінформував, що в області продовжує працювати обласна мобільна група по контролю за дотриманням карантинних обмежень суб’єктами господарювання. Так, цього тижня були проведені виїзні рейдові перевірки в Летичівському, Деражнянському районах та м. Шепетівка. В результаті перевірки виявлено ряд порушень щодо діяльності КВП “Ринок” Шепетівського РАЙСТ, серед іншого – неправильне використання засобів індивідуального захисту або їх невикористання взагалі, недотримання соціальної дистанції, тощо.

З протоколом засідання можна ознайомитися тут

 

Альбом: Позачергове засідання обласної комісії ТЕБ та НС
Альбом: Позачергове засідання обласної комісії ТЕБ та НС
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/5468 | Переглядів: 166Дата публікації: 07:39 07.11.2020