VII форум Moldova Business Week для представників бізнесу
VII форум Moldova Business Week для представників бізнесу

Поділитися новиною:

VII форум Moldova Business Week для представників бізнесу

19-21 листопада 2020 року у м. Кишинів відбудеться VII форум Moldova Busines Week, організатором якого є Уряд Республіки Молдова та Агенство з питань залучення інвестицій Invest Moldova

Протягом першого дня форуму офіційні особи Молдови та провідні експерти планують обговорити питання тенденцій розвитку світових економік, головних напрямів інвестиційної діяльності, а також планується проведення  панельних сесій, присвячених економічній політиці Молдови, залучення іноземних інвестицій у створення нових виробничо-промислових процесів.

Другий день буде присвячено розвитку стратегічних секторів економіки Молдови: агропродовольчому, інформаційно-комунікаційним технологіям, інфраструктурі, інформаційним технологіям та промисловому виробництву.

У рамках сесій планується проведення презентацій діяльності окремих компаній з кожного сектору економіки, організація можливості підбору бізнес-партнерів, участь в інтерактивних панельних дискусіях тощо.

Форум планується провести в режимі онлайн. Реєстраційна форма для участі у форумі буде доступна на сторінці заходу https://mbw.md .

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/5454 | Переглядів: 191Дата публікації: 09:45 05.11.2020