День усиновлення в Україні
День усиновлення в Україні

Поділитися новиною:

День усиновлення в Україні

Кожна дитина має зростати у сім’ї!

Уже кілька років поспіль, в останній вересневий день, коли весь християнський світ відзначає свято Віри, Надії, Любові та їхньої Матері Софії, враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання у сім`ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення в Україні відзначають національний «День усиновлення». Це день поваги до усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, вихователів дитячих будинків сімейного типу, всіх, хто причетний до усиновлення і захисту прав дитини. Це день радості тисячі дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім'ях. Це свято доброти і милосердя для всього українського суспільства.

В Славутському районі проживає 10 усиновлених дітей, 71 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування які виховуються в сім’ях опікунів та піклувальників, 3 дітей знайшли свій затишок у прийомній сім'ї.

На жаль невтішною статистикою є те, що на обліку служби у справах дітей Славутської райдержадміністрації немає жодної сім’ї, яка бажає усиновити дитину, проте в соціальних закладах знаходяться діти, які чекають на родинний затишок.

Сподіваємося, що з кожним роком буде збільшуватися кількість родин, що дадуть прихисток дітям, які не мають рідної сім’ї.

Славутська райдержадміністрація щиро вітає усиновителів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім'ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти.

Якщо хтось із читачів вирішить прийняти дитину в свою родину на виховання – чекаємо за адресою: вул. Соборності, 7, м. Славута, т. 7-02-78

 

 

                                 Служба у справах дітей Славутської райдержадміністрації 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/5271 | Переглядів: 211Дата публікації: 09:33 30.09.2020