79 роковини трагедії Бабиного Яру як частини Голокосту в Україні
79 роковини трагедії Бабиного Яру як частини Голокосту в Україні

Поділитися новиною:

79 роковини трагедії Бабиного Яру як частини Голокосту в Україні

Бабин Яр - одне з всесвітньо відомих місць трагедій, які стали символом Голокосту, урочище на північно-західній околиці Києва.

79-ті роковини трагедії в Бабиному Яру. Саме там під час німецької окупації Києва у 1941-1943 роках відбулися масові розстріли нацистами євреїв та ромів, радянських військовополонених, в’язнів Сирецького концтабору, а також радянських підпільників та членів Організації українських націоналістів.

Тут, у Бабиному Яру, за 48 годин були жорстоко вбиті понад тридцять тисяч невинних дітей, жінок і чоловіків. Відбувся жахливий початок Голокосту, винищувального походу проти євреїв Європи. У Бабиному Яру, до закінчення німецької окупації в 1943 році, були страчені десятки тисяч військовополонених і цивільних, тут українці, росіяни, білоруси і багато інших народів віддали своє життя.

Ми повинні пам'ятати про трагедію Бабиного Яру як жахливий приклад нетерпимості, нелюдської жорстокості та наслідків різноманітних ідеологій національної, расової, соціальної зверхності. В сучасних умовах пам'ять про події, які відбулися наприкінці вересня 1941 року, є жорстким попередженням усім нам про можливі наслідки війни, яка розкриває найгірші сторони людської суті.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/5260 | Переглядів: 164Дата публікації: 09:43 29.09.2020