Хмельницьку АЕС відвідали народні обранці
Хмельницьку АЕС відвідали народні обранці

Поділитися новиною:

Хмельницьку АЕС відвідали народні обранці

23 вересня з ознайомчим візитом Хмельницьку АЕС відвідали депутати Верховної Ради України Віктор Бондар та Сергій Лабазюк.

Передував відвідинам депутатів візит Президента України Володимира Зеленського та Указ №406/2020 «Про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації в енергетичній сфері та подальшого розвитку ядерної енергетики» у якому доручено Кабінету міністрів України: «внести у двомісячний строк в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України законопроект: про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків № 3 та № 4 Хмельницької атомної електростанції».

Генеральний директор Хмельницької АЕС Андрій Козюра ознайомив гостей із основними напрямками діяльності підприємства, реалізації низки міжнародних проектів з підвищення безпеки діючих енергоблоків та акцентувавши увагу на проблемних питаннях в ринку електричної енергії України. Депутати відвідали машзали першого та другого енергоблоків, стали свідками ходу робіт ремонтної кампаній на другому енергоблоці.

«Для мене, як народного депутата України, важливо, щоб рідна Хмельниччина розвивалася. Хмельницька АЕС майже на третину формує обласний бюджет. Це важливий фактор для області. ХАЕС - стратегічний об’єкт держави і до нього прикута увага урядових структур, громадськості. Актуальною є тема добудови третього та четвертого енергоблоків, що в разі реалізації дасть можливість працевлаштувати багато фахівців, вирішити низку соціальних проблем і забезпечити енергетичну стабільність держави», – наголосив Сергій Лабазюк.

Народні обранці торкались проблем, з якими часто стикається ядерна енергетика України. Вони наголошували, що нині конче потрібно сконцентрувати зусилля для створення передумов прийняття важливих рішень урядовими структурами щодо стабільного розвитку ядерної енергетики та нарощення енергетичних потужностей за рахунок добудови нових енергоблоків.

«За напрямками своєї діяльності я маю честь більше двох десятків років співпрацювати із фахівцями, які сприяють розвитку атомної енергетики. Це представники вітчизняних підприємств. Горджусь здобутками вітчизняних атомників, серед яких окремо виділяю діяльність колективу Хмельницької АЕС. Особисто переконаний, що Нетішин з його трудолюбивими жителями матиме перспективу соціального та економічного поступу», – наголосив член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Віктор Бондар.

Колектив Хмельницької АЕС сподівається на підтримку депутатів Верховної Ради України при розгляді в сесійній залі та в профільних комітетах законопроектів, які стосуються подальшого сталого розвитку компанії ДП «НАЕК «Енергоатом» та атомної енергетики нашої держави в цілому.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/5237 | Переглядів: 369Дата публікації: 11:44 24.09.2020