До уваги закладів торгівлі!
До уваги закладів торгівлі!

Поділитися новиною:

До уваги закладів торгівлі!

Управління соціального захисту населення інформує:

        Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 року № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації  одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» запроваджено надання замість одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» цільової грошової компенсаційної виплати в розмірі 5 тис. грн. шляхом її перерахуванням батькам, у яких народилась дитина (опікунам, патронатним вихователям, прийомним батькам, батькам-вихователям новонародженої дитини), на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, відкритий в акціонерному товаристві «Комерційний банк «Приват Банк».

       Батькам (опікунам, патронатним вихователям, прийомним батькам, батькам-вихователям) дитини, які не отримали «пакунок малюка», надається право звернутися за грошовою компенсацією впродовж 12 місяців з дати народження дитини та самостійно протягом року витратити кошти грошової компенсації виключно на придбання одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок.

       Продаж дитячих товарів та товарів для породіль за спеціальною карткою забезпечуватимуть заклади роздрібної торгівлі, які долучились до договору про реалізацію проекта з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», підписали додаткову угоду з Міністерством соціальної політики про приєднання до договору та внесені до Реєстру учасників проекту.

        На  офіційному  вебсайті Міністерства соціальної політики України  (за посиланням https://www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.html) в розділ «Пакунок малюка» публікується актуальна інформація щодо реалізації пілотного проекту, розміщена додаткова угода, яку необхідно підписати  у двох примірниках та надіслати до Мінсоцполітики. Після цього заклад торгівлі внесуть до Реєстру учасників пілотного проєкту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Інформацію про включення до Реєстру можна буде перевірити на сайті Мінсоцполітики та на сайті АТ «Приватбанк».

        Пропонуємо закладам торгівлі, які реалізують дитячі товари, долучитися до пілотного проєкту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/5194 | Переглядів: 405Дата публікації: 11:24 16.09.2020