Увага конкурс!!!
Увага конкурс!!!

Поділитися новиною:

Увага конкурс!!!

Національний природний парк «Мале Полісся» проводить мистецький конкурс «Природа Малого Полісся очима дітей».

Щорічно, з метою підтримки творчих здібностей школярів та популяризації природничих наук, Національний природний парк «Мале Полісся» проводить мистецький конкурс «Природа Малого Полісся очима дітей».

Цього року до участі у конкурсі, який триватиме з 7 вересня по 13 листопада 2020 року, запрошуються учні та вихованці загальноосвітніх навчальних закладів віком від 5 до 20 років.

Умови конкурсу

  • На конкурс можуть бути представлені роботи на тему «Природа Малого Полісся», а саме: малюнки (формат А-3, А-4), техніка виконання довільна (олівці, фломастери, фарби тощо); аплікації (різноманітні техніки, але з використанням природних матеріалів); фотографії (повинні бути зроблені учасниками власноруч; друковані фотографії – роздруковані на фотопапері довільного формату; для фоторобіт, що подаються у електронному вигляді – роздільна здатність (якість) знімку має бути не менше 300 пікселів/дюйм).
  • Представлені на конкурс роботи підписуються з зворотного боку друкованими літерами. Обов’язково вказується повна інформація про учасника (прізвище, ім'я, клас, повна назва учбового закладу, контактний телефон учасника, а також керівника із зазначенням П.І.Б., номера телефону та засобів зв’язку із ним).
  • Останній термін подачі конкурсних робіт – 13 листопада 2020 року.
  • Роботи надсилати за адресою: НПП «Мале Полісся», вул. Михельська, 32, м. Ізяслав (адмінбудівля ДП «Ізяславське лісове господарство», 2-й поверх) або надсилати на електронну пошту malepolisja@ukr.net (з подальшим надсиланням оригіналів для визначення переможців).

Переможці конкурсу будуть відзначені грамотами, подяками та заохочувальними призами!!!

Найкращі роботи учасників не повертаються, а будуть демонструватися на виставці у НПП «Мале Полісся».

 

Тел. для довідок   (03852) 4-15-36;  0673261842

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/5189 | Переглядів: 319Дата публікації: 08:37 16.09.2020