Звернення районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації
Звернення районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Поділитися новиною:

Звернення районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Шановні мешканці Славутчини! Дорогі земляки! 23-24 серпня український народ відзначатиме найбільші національні свята нашої державності – День Державного Прапора та День Незалежності України.

Згідно з отриманою районним штабом з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації інформацією на території Славутчини заплановано проведення низки масових святкових заходів з нагоди відзначення державних свят.

Значне загострення епідемічної ситуації на території України внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,  свідчить про виникнення реальних передумов до неконтрольованого поширення коронавірусної хвороби СОVID-19 під час проведення масових святкових заходів 22-24 серпня поточного року.

Як свідчить практика, проведення святкування супроводжується значним та слабко контрольованим скупченням населення, у тому числі громадян літнього віку, які знаходяться у групі ризику захворювання на СОVID-19, а відтак проведення масових заходів в умовах несприятливої епідемічної ситуації без дотримання обмежувальних карантинних заходів несе реальну загрозу безпеці, життю та здоров’ю  громадян.

Звертаємо Вашу увагу, на передбачену чинним законодавством адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення правил карантину щодо людей та порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам.

 З урахуванням реальної загрози масового поширення коронавірусної інфекції через можливе нехтування правилами щодо карантину людей, санітарно-гігієнічними, санітарно-протиепідемічними правилами і нормами, передбаченими Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641, іншими актами законодавства, закликаємо усіх громадян, керівників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності забезпечити безумовне додержання  вимог чинного законодавства України під час відзначення державних свят з метою мінімізації наслідків поширення коронавірусу та недопущення подальшого загострення санітарно-епідеміологічної ситуації на території Славутчини. 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/5064 | Переглядів: 471Дата публікації: 16:19 21.08.2020