Поширення коронавірусної хвороби на території Славутського району
Поширення коронавірусної хвороби на території Славутського району

Поділитися новиною:

Поширення коронавірусної хвороби на території Славутського району

За інформацією районного оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації виявлено один новий випадок зараження гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Станом на 19 серпня 2020 року на території Берездівської ОТГ лабораторно підтверджено один новий випадок захворювання на COVID-19. Хвора (жителька с.Малий Правутин, 1972 року народження) була госпіталізована до Славутської центральної районної лікарні з діагнозом «пневмонія». За результатами проведених лабораторних досліджень шляхом ПЛР-тестування, у неї підтверджено наявність коронавірусної інфекції. Стан пацієнтки задовільний, вона отримує необхідне лікування в інфекційному відділенні Славутської центральної районної лікарні. 

Нагадуємо, що з початку пандемії на території Славутського району було зареєстровано 36 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію (2 випадки - жителі Нетішинської ОТГ, 3 випадки - жителі Славутської міської ОТГ), 8 пацієнтів одужало, 17 лікується (9 з яких стаціонарно).

Закликаємо: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Дотримуйтеся правил карантину! Бережіть себе!

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/5056 | Переглядів: 581Дата публікації: 13:26 19.08.2020