Поширення коронавірусної хвороби на території Славутського району
Поширення коронавірусної хвороби на території Славутського району

Поділитися новиною:

Поширення коронавірусної хвороби на території Славутського району

За інформацією обласного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації виявлено два нових випадки зараження гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Станом на 13 липня 2020 року на території Ганнопільської ОТГ лабораторно підтверджено один новий випадок захворювання на COVID-19. Хворий (житель Ганнопільської ОТГ) був госпіталізований до Славутської центральної районної лікарні з діагнозом «пневмонія». За результатами проведених лабораторних досліджень шляхом ПЛР-тестування, у нього підтверджено наявність коронавірусної інфекції. Стан пацієнта задовільний, він отримує необхідне лікування в інфекційному відділенні Славутської районної лікарні. Також зафіксовано новий випадок інфікування у жителя Славутської міської ОТГ (житель одного з сіл Славутської міської ОТГ). Його стан задовільний, перебуває а амбулаторному лікуванні.

Нагадуємо з початку пандемії на території Славутського району було зареєстровано 30 випадків, (2 випадки жителі Нетішинської ОТГ, 2 випадки жителі Славутської міської ОТГ), 10 пацієнтів одужало, 20 лікується (5 з яких стаціонарно).

Закликаємо: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Дотримуйтеся правил карантину! Бережіть себе!


За інформацією районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/5026 | Переглядів: 462Дата публікації: 15:56 13.08.2020