На Хмельницькій АЕС тривають карантинні заходи
На Хмельницькій АЕС тривають карантинні заходи

Поділитися новиною:

На Хмельницькій АЕС тривають карантинні заходи

Рішенням виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 30 липня цього року щодо встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів, у місті атомників до 31 серпня 2020 року передбачаються стандартні обмеження з носіння масок та заборони проведення в приміщеннях масових заходів.

Таке рішення міська рада прийняла, керуючись відповідною Постановою Кабінету Міністрів України та визначеним «зеленим» рівнем епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19, який встановлено в місті-супутнику ХАЕС.

На Хмельницькій АЕС, попри низький рівень захворюваності, карантинні заходи не пом’якшувалися з початку їх введення. За словами заступника генерального директора з персоналу Богдана Шмигельського, на стратегічному об’єкті лише відбувалась певна адаптація карантинних заходів.

Наразі на підприємстві здійснюється перехід від ручного до автоматичного вимірювання температури. Монтуються стійки автоматичного контролю і автоматичні дозатори. «Частково було випробувано цю систему на прохідній ХАЕС, але враховуючи, що кабіни займають значну площу, вирішили перенести їх в місця з меншою інтенсивністю проходу персоналу. Зокрема, в навчально-тренувальний центр, транспортний цех, спорткомплекс», - зазначив під час зустрічі із корпоративними ЗМІ Б. Шмигельський.

Продовжуються на Хмельницькій АЕС також заходи щодо маскового режиму, обмеження кількості персоналу в одному приміщенні, дотримання дистанції для чого нанесені відповідні розмітки в місцях скупчення персоналу та обмеження кількості персоналу в автобусах ВП ХАЕС. «Це дієвий спосіб, в чому ми переконались неодноразово. Поодинокі випадки захворювання працівників ХАЕС на COVID-19 свідчать про те, що саме завдяки карантинним заходам хвороба не поширюється у нас на території», - констатував заступник ГД.

Враховуючи рекомендації медиків, а також світовий досвід, на енергопідприємстві вирішено повернути оперативний персонал на 8-годинну тривалість робочої зміни. 12-годинний режим роботи оперативного персоналу використовуватиметься лише під час позаштатних ситуацій.

Богдан Шмигельський закликав колектив атомників максимально утриматися від участі в масових заходах та поїздок на території із значною кількістю інфікованих SARS-CoV-2, аби уберегти не лише себе, а й своїх рідних і близьких від хвороби. Важливо і надалі дотримуватися карантинних обмежень, створювати безпечні умови для стабільної роботи стратегічно-важливого об’єкта.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4973 | Переглядів: 174Дата публікації: 13:06 05.08.2020