Максим Степанов про зарплати медиків:
Максим Степанов про зарплати медиків:

Поділитися новиною:

Максим Степанов про зарплати медиків:

З 1 вересня відбудеться значне підвищення зарплати медикам, а в новому році планується закладати ще більші показники.

Міністерство охорони здоров’я, за підтримки президента та уряду, досягло підвищення заробітних плат медичним працівникам з 1 вересня цього року. При цьому керівництво відомства налаштоване й надалі підвищувати рівень зарплат у новому році і хоче довести їх до рівня не менше 20-25 тисяч грн на місяць.

Про це міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив під час відкриття другої черги нового корпусу лікарні «Охматдит» разом з президентом України Володимиром Зеленським у середу 29 липня.

“Відверто треба визнати, що протягом 30 років в Україні не звертали особливої уваги на заробітну плату медичних працівників. Вона завжди була на найнижчому рівні. Завдяки вам (президентові Володимиру Зеленському - ред.) ми з 1 вересня піднімаємо заробітну плату. Що стосується бюджету наступного року, ми, звичайно, закладаємо вже зовсім інші показники щодо заробітної плати наших медичних працівників. На моє переконання, заробітна плата лікаря повинна стартувати в межах 20-25 тисяч гривень», — зазначив Максим Степанов.

????Нагадаємо, відкриття другої черги нового корпусу лікарні «Охматдит» дозволить закладу надавати повний спектр допомоги онкохворим дітям, включаючи операції з пересадки кісткового мозку. Зараз МОЗ працює над тим, щоб створювати такі проєкти по всій Україні, а також над покращенням матеріальної бази медичних закладів та підвищенням зарплат медикам.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4933 | Переглядів: 212Дата публікації: 13:51 29.07.2020