Поширення коронавірусної хвороби на території Славутського району
Поширення коронавірусної хвороби на території Славутського району

Поділитися новиною:

Поширення коронавірусної хвороби на території Славутського району

За інформацією обласного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації виявлено два нових випадки зараження гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Станом на 27.07.20 року на території Улашанівської ОТГ лабораторно підтверджено один новий випадок захворювання на COVID-19. Хвора (жителька Улашанівської ОТГ) була госпіталізована до лікарні з діагнозом «пневмонія». За результатами проведених лабораторних досліджень шляхом ПЛР-тестування, у неї підтверджено наявність коронавірусної інфекції. Також зафіксовано новий випадок інфікування у жительки Ганнопільської ОТГ. Стан обох пацієнток задовільний, вони отримують необхідне лікування в Хмельницькій інфекційній лікарні.

Нагадуємо з початку пандемії на території Славутського району було зареєстровано 10 випадків, 6 пацієнтів одужало, 3 лікується в Хмельницькій інфекційній лікарні та один пацієнт амбулаторно.

Закликаємо: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Дотримуйтеся правил карантину! Бережіть себе!


 

За інформацією районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4914 | Переглядів: 270Дата публікації: 13:03 27.07.2020