Засідала районна комісія
Засідала районна комісія

Поділитися новиною:

Засідала районна комісія

Сьогодні відбулося засідання районної комісії з питань використання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На засіданні комісії розглянули питання про затвердження списків дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку, а також питання щодо визначення напрямів спрямування субвенції з державного бюджету та формування потреби в коштах на 2020 рік.
Службою у справах дітей райдержадміністрації, за поданням виконавчих комітетів сільських рад, сформовано списки дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку з урахуванням черговості взяття на облік. Всього на обліку перебуває 46 осіб, з них 13 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та 33 особи з їх числа. Відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26 червня 2020 року N151 вартість 1 кв.м. загальної площі житла в Хмельницькій області становить 12472 грн. Потреба в коштах субвенції на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа з метою придбання житла становить 17785072 грн. Вищевказані питання запротокольовано та буде направлено на розгляд регіональної комісії.

Служба у справах дітей Славутської районної державної адміністрації

Альбом: Засідала районна комісія
Альбом: Засідала районна комісія
Альбом: Засідала районна комісія
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4907 | Переглядів: 352Дата публікації: 15:37 24.07.2020