ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!
ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Поділитися новиною:

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Славутська районна державна адміністрація (організатор перевезень) оголошує конкурс та умови його проведення на право здійснення перевезення пасажирів по автобусному маршруту загального користування № 1307 Славута - Нараївка в поєднанні Славута - Нетішин.

Умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (далі ˗ Порядок).

 

Характеристика об’єктів конкурсу

 

Номер об’єкта конкур-су

Номер маршруту

Найменування початкових та кінцевих зупинок

Кількість

оборотних рейсів

Режим руху

та інтервал

Періодичність

здійснення перевезень

1

1307

Славута - Нараївка в поєднанні

Славута - Нетішин.

2/3

Звичайний

Щоденно

 

Основні умови конкурсу

 

1. Кількість автобусів на маршрут – 1, мінімальна кількість місць для сидіння – 22. Для участі у конкурсі допускаються перевізники-претенденти, які передбачають використовувати на маршруті автобуси категорій М2 та М3, клас автобусів ˗ А, В, I, II, III;

2. Перевезення пасажирів повинно здійснюватися відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

 

Для одержання додаткової інформації з питань проведення конкурсу звертатися у відділ житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Славутської районної державної адміністрації (м. Славута, вул. Соборності, 7, 2-й поверх, 22 каб.), з 8.00 год. до 17 год. 15 хв. (у п’ятницю ˗ до 16.00 год.), крім вихідних та святкових  днів.

 

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – 12 серпня 2020 року.

 

Документи на участь в конкурсі подаються згідно з пунктом 29 Порядку. Документи подаються до Славутської районної державної адміністрації (м. Славута, вул. Соборності, 7, 2-й поверх, 22 каб.) з 8.00 год. до 17 год. 15 хв. (у п’ятницю ˗ до 16.00 год.), крім вихідних та святкових днів. Документи подаються у 2-х закритих конвертах з позначками № 1 та № 2. На конвертах зазначаються дата проведення конкурсу, назва та адреса претендента. У конверті № 1 подаються документи для участі у конкурсі, у конверті № 2 ˗ інформація про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент (заява).

 

Перелік необхідних документів для участі у конкурсі, бланки заяви і анкети, інформацію щодо об’єкта конкурсу можна отримати у відділі житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Славутської районної державної адміністрації (м. Славута, вул. Соборності, 7, 2-й поверх, 22 каб.) з 8.00 год. до 17 год.15 хв. (у п’ятницю ˗ до 16.00 год.), крім вихідних та святкових днів.

 

Засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Славутського району, відбудеться 27 серпня 2020 року за адресою: 30000, Хмельницька область, м. Славута, вул. Соборності, 7 (Славутська районна державна адміністрація, 2-й поверх). Початок проведення засідання конкурсного комітету о 11.00 год.

 

Плата за участь у конкурсі не вноситься.

 

Телефон для довідок: (03842) 7-02-78

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4891 | Переглядів: 571Дата публікації: 15:57 22.07.2020