Славутська міськрайонна філія Хмельницького обласного центру зайнятості інформує
Славутська міськрайонна філія 
                                                       Хмельницького обласного центру зайнятості 

інформує

Поділитися новиною:

Славутська міськрайонна філія Хмельницького обласного центру зайнятості інформує

Навчання онлайн

Через різке уповільнення економічного зростання в умовах пандемії світ стикнувся з найбільшою кризою безробіття, що вплинуло на життєдіяльність мільйонів людей. Багато видів діяльності, у тому числі професійної, перейшли в режим онлайн. Все частіше люди й організації використовують для роботи і навчання освітні Інтернет платформи.

В Україні громадянам доступні різні освітні платформи, серед яких: Освітній портал Державної служби зайнятості (https://skills.dcz.gov.ua), PROMETHEUS (https://prometheus.org.ua), Дія. Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua), COURSERA (https://ru.coursera.org) та інші.

Онлайн  освіта на багатьох платформах є платною, проте деякі з них у період пандемії зробили свої курси безкоштовними. 

Так, Міжнародна платформа COURSERA відкрила через служби зайнятості для зареєстрованих безробітних громадян України безкоштовний доступ до своїх освітніх програм. Більше 3800 онлайн курсів та 400 спеціалізацій за вибором дають можливість працездатним особам розвинути додаткові знання  та навички для працевлаштування.

Державному центру зайнятості, як державній установі, надано до 30 вересня 2020 року доступ для реєстрації 25 тисяч зареєстрованих безробітних на платформі COURSERA та їх безкоштовного навчання до кінця 2020 року.

Запрошуємо клієнтів Славутської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості скористатися онлайн навчанням, звернувшись до профільних фахівців філії.

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4876 | Переглядів: 277Дата публікації: 14:45 20.07.2020