Робота соціальних робітників продовжує бути необхідною
Робота соціальних робітників продовжує бути необхідною

Поділитися новиною:

Робота соціальних робітників продовжує бути необхідною

Для багатьох людей похилого віку, які на схилі літ залишилися самотніми, соціальний робітник – найкращий друг, надійний помічник, а часто може і єдина розрада в теперішньому складному житті.

Лишитися людині на самоті, а особливо на схилі літ – дуже страшно. Тоді будь-яка проблема набуває вселенського масштабу. Коли ти обмежений в пересуванні, хто принесе хліба, прибере в хаті чи допоможе оформити субсидію. Саме соціальні працівники  піклуються про самотніх людей та осіб з інвалідністю. 

       В об’єднаних територіальних громадах Славутського району соціальні послуги громадянам надають соціальні робітники комунальної  установи  «Центр надання соціальних послуг Улашанівської сільської ради» та «Берездівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»,  відділення соціальної допомоги вдома Ганнопільської сільської ради та відділу освіти, культури, молоді та соціального захисту Крупецької сільської ради. На обслуговуванні у цих закладах перебуває понад 800 громадян, послуги яким надають 67 працівників.

         Соціальні працівники надають послуги з прибирання приміщень, приготування їжі, впорядкування прибудинкових територій, обробітку присадибних ділянок, забезпечення водою, придбання продуктів харчування та ліків, допомагають в оплаті комунальних послуг,  оформленні житлових субсидій, пільг,  допомог  тощо.

         Особливу підтримку соціальних робітників громадяни відчули під час карантину, спричиненого поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), оскільки у цей час літні люди потребують ще більше уваги і підтримки.

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4852 | Переглядів: 828Дата публікації: 13:36 15.07.2020