Міжнародний виставковий проєкт – Білоруський промислово-інвестиційний форум -2020
Міжнародний виставковий проєкт –  Білоруський промислово-інвестиційний форум -2020

Поділитися новиною:

Міжнародний виставковий проєкт – Білоруський промислово-інвестиційний форум -2020

З 29 вересня по 2 жовтня 2020 року у м. Мінськ (Республіка Білорусь) відбудеться Білоруський промислово-інвестиційний форум -2020 та міжнародна виставка технологій та інновацій в промисловості “ТЕХІННОПРОМ”.

Мета форуму – сприяння суб’єктам господарювання щодо вирішення завдань з розширення виробництва високотехнологічної конкурентоздатної продукції, впровадженню нових наукоємних технологій та устаткування, розвитку міжнародного співробітництва та залучення інвестицій.

У рамках заходу буде проведено Перший спеціалізований міжнародний форум “SMART INDUSNRY EXPO”. Цифрові технології та рішення для промисловості“, який спрямований на представлення компаніями із країн-лідерів цифрової трансформації реального сектору економіки (США, Південна Корея, Китай, Ізраїль, Німеччина та інші країни ЄС) провідних практик, технологій та розробок у сфері смарт індустрії для зацікавлених ділових кіл – учасників заходу.

Більш детально ознайомитись з заходами, що плануються у рамках міжнародного виставкового проєкту та умовами участі можна на сайті: http://belpromforum.by/, а також на сайтах виставок: http://smartexpo.pro/ , http://techinnoprom.by/.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4841 | Переглядів: 168Дата публікації: 09:10 14.07.2020