Засідання комісії з професійного відбору відбулося на ХАЕС
Засідання комісії з професійного відбору відбулося на ХАЕС

Поділитися новиною:

Засідання комісії з професійного відбору відбулося на ХАЕС

7 липня цього року на Хмельницькій АЕС відбулося перше засідання комісії з професійного відбору.

7 липня цього року на Хмельницькій АЕС відбулося перше засідання комісії з професійного відбору, відповідно до оновленого цьогоріч «Положення про порядок комплектування персоналом ВП «Хмельницька АЕС». Згідно із відповідною процедурою прийняття на роботу, відбір пройшли кандидати на керівні та робочі посади до відділу охорони здоров’я, електричного та турбінного цехів атомної станції.

 Процедура, крім засіданню комісії, передбачає також проведення співбесіди керівників відповідного підрозділу з претендентом на посаду, які попередньо визначають відповідність кваліфікації кандидата. Крім того, працівниками відділу запобігання та протидії корупції проводиться співбесіда з претендентами на предмет виявлення конфлікту інтересів. У випадку, якщо посада, на яку працевлаштовується кандидат, входить до переліку посад оперативного персоналу, обов’язковим є психофізіологічне обстеження.

Комісією проведено співбесіду з кандидатами, під час якої визначено ступінь відповідності претендентів вимогам до посади, професії, майбутньої роботи на основі чого прийняті відповідні рішення.

За словами заступника генерального директора з персоналу ВП ХАЕС Богдана Шмигельського, таку процедуру запроваджено на всіх АЕС України. Створення конкурентних умов відбору персоналу - нові виклики і можливості поповнити колектив атомників професійними працівниками.

З наявними вакансіями на Хмельницькій АЕС, а також зразком написання резюме, можна ознайомитися на офіційному веб-сайті ВП ХАЕС. Відповідні документи можна також направити електронною поштою.

«Студенти, які уклали договори з ВП ХАЕС на подальше працевлаштування, обов’язково будуть працевлаштовані на енергопідприємство. Але лише після визначення рівня їхньої кваліфікації та готовності, комісією буде запропоновано посаду, якій вони відповідатимуть», - зазначив Богдан Шмигельський.

Засідання комісії з професійного відбору планується проводити і надалі відповідно до кадрових потреб.

Альбом: Засідання комісії з професійного відбору відбулося на ХАЕС
Альбом: Засідання комісії з професійного відбору відбулося на ХАЕС
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4820 | Переглядів: 273Дата публікації: 14:00 09.07.2020