02 липня відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
02 липня відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Поділитися новиною:

02 липня відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Ігоря Крутенчука відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У ході засідання було розглянуто 3 питання порядку денного. Першим розглядалося питання щодо визначення місць масового відпочинку людей на водних об’єктах району. Як зазначив Ігор КРУТЕНЧУК на території району знаходиться 50 різноманітних водних об’єктів, не включаючи річку Горинь. На більшості з них купаються і відпочивають, але особливо масового характеру спостерігається відпочинок людей на «Голубих озерах». І щороку, за різних обставин, маємо трагічні випадки (новий випадок у селі Гориця), тому спільно з органами місцевого самоврядування необхідно вжити відповідні заходи для забезпечення безпеки людей на водних обʼєктах району під час сезону літнього відпочинку.

Також до обговорення долучились начальник районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Андрій САМПІР, голова Ганнопільської ОТГ Маргарита МЕДВЕДЮК, заступник голови Крупецької ОТГ Любов ЛІПСЬКА та представники виконавчих комітетів Берездівської та Улашанівської ОТГ.

По даному питанню прийняті відповідні рішення:

  • продовжити роботу з визначення та обладнання місць масового відпочинку людей на водних об’єктах на підвідомчих територіях
  • місця стихійного відпочинку та інші небезпечні місця на водоймах позначити попереджувальними табличками з написом «Купатися заборонено».
  • проводити роботу з орендарями водних об’єктів щодо забезпечення безпечного перебування людей на орендованих водоймах.
  • організувати патрулювання місць стихійного відпочинку людей на водних обʼєктах із залученням представників органів місцевого самоврядування, орендарів водних обʼєктів та громадськості для роз’яснення відпочиваючим правил безпечного перебування на водоймах.
  • продовжити роботу з виготовлення технічної документації на гідротехнічні споруди та оформлення на них права комунальної власності громад.

Про xiд виконання заходів щодо забезпечення протипожежного захисту нового урожаю – друге питання порядку денного. З даного питання проінформував начальник районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Андрій САМПІР. Комісією були прийняті рішення:

  • забезпечити виконання робочого Плану забезпечення протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання урожаю 2020 року.
  • особливу увагу звернути на контроль за недопущенням спалювання сухої трави, стерні, соломи, післяжнивних залишків під час збирання, зберігання урожаю 2020 року.
  • забезпечити постійну готовність підрозділів місцевої пожежної охорони щодо виконання завдань за призначенням.

Третє питання - виділення паливно-мастильних матеріалів з районного матеріального резерву. З метою забезпечення контролю за дотриманням карантинних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території  Славутського району, комісією прийнято рішення виділити Славутському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби у Хмельницькій області із районного матеріального резерву пальне, а саме бензин, в кількості 100 літрів.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4798 | Переглядів: 476Дата публікації: 15:35 03.07.2020