Монетизація пільг
Монетизація пільг

Поділитися новиною:

Монетизація пільг

З 1 жовтня 2019 року набрав чинності новий порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

з 1 жовтня 2019 року набрав чинності новий порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

На цей час існує дві форми надання пільг: грошова безготівкова та грошова готівкова.

 Для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають (чи не можуть) його змінювати передбачена грошова безготівкова форма отримання пільг. Пільги призначаються в автоматичному режимі, без звернення громадян, за прикладом безготівкового надання субсидій. АТ «Ощадбанк» веде у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходять на рахунок для виплати пільг в розрізі кожного пільговика. АТ «Ощадбанк» здійснює переказ коштів на рахунки управителів, об`єднань, виконавців комунальних послуг без участі пільговика.

За підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг на рахунки пільговиків в АТ “Ощадбанк”. У разі відсутності відкритого рахунка в АТ “Ощадбанк” рахунок відкривається за заявою пільговика до АТ “Ощадбанк”. Відкриття рахунка здійснюється в порядку, визначеному АТ “Ощадбанк”.             

 Грошова готівкова форма пільг надається за заявою пільговиків, які бажають отримувати свої пільги готівкою і самостійно сплачувати за послуги. 

 Одночасно інформуємо, що за отриманням інформації про будь-які питання, пов’язані з нарахуванням пільги, пільговики звертаються до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, про спожиті послуги, нараховані суми за послуги, розмір заборгованості (переплати) пільговики звертаються до управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг, про операції, здійснені за обліковим записом пільговика щодо перерахування коштів управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг, пільговики звертаються до АТ “Ощадбанк”. Інформація надається в порядку, визначеному АТ “Ощадбанк”.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4770 | Переглядів: 172Дата публікації: 13:33 01.07.2020