Свято, подароване мамами
Свято, подароване мамами

Поділитися новиною:

Свято, подароване мамами

Починаючи з минулого року, в Україні до уже традиційного Дня матері офіційно додався і День батька.

Це свято татусів започаткували відзначати у третю неділю червня і статус воно має міжнародний, адже окрім нашої країни батьків-чоловіків вітають і в США, Японії, Канаді, Нідерландах, Швейцарії, Франції, Великобританії, Туреччини та низці інших країн світу.

Нетішин цьогоріч також долучився до свята, коли свою шану, любов, повагу і вдячність висловлюють своїм чоловікам та татусям дружини і діти, проте із корективами через коронавірус. Символічно, що свято збіглося у даті із ще одним шанованим в країні – Днем медиків, які нині на передовій із хворобою. На сторожі ж безпечної та стабільної роботи Хмельницької АЕС завжди стоїть оперативний персонал станції. І саме ту зміну чоловіків, які наразі знаходяться на ізоляції в Центрі ділових зустрічей і працюють на ХАЕС віддалено від своїх сімей, вирішили привітати їхні другі половинки з дітьми.

Ідея зробити своїм чоловікам приємний та неочікуваний сюрприз прийшла до Людмили Михалєвської, дружини начальника зміни блока Віктора Третяка. Згодом вона долучила до цього інших своїх однодумців.

- Насамперед, я поділилася цим зі своєю колегою Альоною Василишиною, мамою трьох чудових діток та дружиною провідного інженера з управління турбіною Олександра Василишина. Згодом до нас приєдналися Лариса Бєлаш, Наталія Погонець, Інна Судак, Ольга Кучерова, Анна Сковорода та інші дружини наших оперативників. Ми всі дуже скучили за нашими хлопцями і хотіли якось оригінально висловити їм свою любов та підтримку, - розповідає Людмила. – Я дуже хвилювалася, аби нам все вдалося організувати, бо найважче було отримати дозвіл від керівництва ХАЕС. Розуміла, що можуть відмовити – адже карантин та ізоляція на енергопідприємстві виконуються не на папері, насправді, все строго та серйозно. Не спала цілу ніч, а на ранок таки отримала погодження, звичайно, із дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

А чим же ще можна звеселити українську душу, як не запальною та ліричною піснею? Тому нетішинкам став у допомозі відомий у місті енергетиків творчий колектив «Зорепад», який виконав кілька чудових композицій. Настрій та емоційне піднесення чоловічому товариству додали і виступи їх діток, які декламували своїм таткам віршики, виготовили подарунки власними руками. Шкода лише, що не можна було обійняти один одного – на сторожі все ж таки стояла свідомість дорослих, охорона та великі ворота, правда, відчинені.

- Життя взагалі прекрасна річ, і з нього якомога частіше потрібно робити свято, - розмірковує Людмила Михалєвська, - а в нас усіх такі прекрасні сім’ї, лише в розлуці, нехай навіть і тимчасовій, гостро розумієш, як не вистачає тобі твоєї рідної людини. І якщо ми зуміли нашим чоловікам і татам скрасити приємними емоціями вечір - ми щасливі від того.

І якщо у котрогось тата виступила на очі сльозина щастя – ніхто того і не помітив, бо рясний дощик скропив вологою усі обличчя. Проте і він не зміг стати на заваді подарувати один одному частинку душевного тепла і любові.

Альбом: СВЯТО, ПОДАРОВАНЕ МАМАМИ
Альбом: СВЯТО, ПОДАРОВАНЕ МАМАМИ
Альбом: СВЯТО, ПОДАРОВАНЕ МАМАМИ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4728 | Переглядів: 238Дата публікації: 17:05 22.06.2020