Звернення голови Славутської районної державної адміністрації Олександра Мельника до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Звернення голови Славутської районної державної адміністрації Олександра Мельника до Дня скорботи і вшанування пам\

Поділитися новиною:

Звернення голови Славутської районної державної адміністрації Олександра Мельника до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дорогі ветерани! Шановні земляки!

79 років тому на нашу землю прийшла кривава війна, яка забрала мільйони життів українців. Кожна родина і кожна людина, незалежно від віку, статі і соціального стану, були втягнуті у надзвичайно жорстокий вир війни. Територія України була одним з вирішальних театрів бойових дій, де двічі прокотилися смертоносні фронтові вали. Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті.

Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто не повернувся з тієї страшної війни, віддавши своє життя за щасливе майбутнє своїх нащадків. Українці й досі проходять нелегкий шлях, демонструючи прагнення до свободи дають гідну відсіч агресору, захищаючи нашу державність та територіальну цілісність.

Шановні земляки, нехай у нашому житті не повторяться жахливі події воєнного лихоліття. Хай завжди над Україною буде сонячне і безхмарне небо, а в наших домівках панують мир, добробут і щастя!

Вічна пам’ять загиблим!

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4720 | Переглядів: 258Дата публікації: 08:46 22.06.2020