Моніторинг ремонту доріг у Славутському районі
Моніторинг 
ремонту доріг у Славутському районі

Поділитися новиною:

Моніторинг ремонту доріг у Славутському районі

На сьогоднішній день проведення ремонту автомобільних доріг та покращення інфраструктури району є одним із пріоритетних напрямків діяльності Славутської районної державної адміністрації.

Проведення ремонтних робіт та будівництво якісного дорожнього покриття перебуває на постійному контролі голови адміністрації.

Заступником голови адміністрації Дарією БАБІЙЧУК спільно з керівником Філії «Славутський райавтодор» Юрієм КОВАЛЬЧУКОМ та начальником  відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля адміністрації Тетяною ШПАЧЕНКО було здійснено виїзд з метою моніторингу стану деяких ділянок автомобільних доріг Славутського району.

Під час виїзду було оглянуто стан автомобільних доріг, їх узбіч, автобусних  зупинок та інших обʹєктів інфраструктури.

Станом на 15.06.2020 року філією «Славутський райавтодор» проведено поточно-середні, ямкові ремонти, на що витрачено 286 тон асфальтобетону, 1306 мᵌ щебеневої суміші, також здійснено покіс трав на узбіччях (72 км), зрізку завищених узбіч (136 км), встановлено 43 дорожні знаки. Загальна вартість зазначених робіт становить 5,4 млн. грн.

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4714 | Переглядів: 410Дата публікації: 18:25 19.06.2020