Проведено засідання Громадської ради
Проведено засідання Громадської ради

Поділитися новиною:

Проведено засідання Громадської ради

12 червня відбулося чергове засідання Громадської ради при Славутській районній державній адміністрації

На засіданні були присутні члени Громадської ради. Крім членів дорадчого органу у роботі ради взяли участь: заступник голови районної державної адміністрації Дарія БАБІЙЧУК керівник апарату адміністрації Ігор КРУТЕНЧУК, директор Славутської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій ПОНОМАРЬОВ, старший інспектор ювенальної превенції Славутського відділу поліції Руслан СОПРОНЮК, перший заступник директора - головний лісничий НПП «Мале Полісся» Олексій БІЛЬОВСЬКИЙ.

Першим заслухали питання про роботу районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. По даному питанню проінформував керівник апарату Славутської районної державної адміністрації, начальник штабу Ігор КРУТЕНЧУК, а також співдоповідачем виступив головний лікар Славутської ЦРЛ Віктор ІВАЩУК. За весь час епідемічного періоду на території Славутського району було інфіковано 6 осіб із захворюванням на COVID-19, які на сьогоднішній день повністю видужали. Наразі в Славутському районі не зафіксовано випадків зараження коронавірусною хворобою.

Далі в ході порядку денного заслухали найбільш актуальне питання, стосовно заходів по збереженню статусу Славутського району із адміністративним центром у місті Славута. Заступник голови Дарія БАБІЙЧУК зазначила, що Славутська районна державна адміністрація поділяє глибоку стурбованість громад Славутчини щодо збереження статусу Славутського району в ході проведення другого етапу реформи адміністративно-територіального устрою держави. З метою привернення уваги до зазначеного питання, підтримки позиції органів місцевого самоврядування та жителів Славутчини районною державною адміністрацією було направлено відповідні звернення з обґрунтуваннями:

1. Від 20.03.2020 року за № 02-34-721/2020 - голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову, народному депутату України Олексію Жмеренецькому, міністру розвитку громад та територій України Олексію Чернишову, голові Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитру Габінету та голові Хмельницької обласної ради Михайлу Загородному.

2. Від 24.04.2020 року за № 02-34-1101/2020 - народним депутатам України від Хмельницької області (Олексію Жмеренецькому, Олені Копанчук, Віктору Бондарю, Володимиру Ватрасу, Ігорю Марчуку, Денису Монастирському, Миколі Стефанчуку, Олександру Герезі, Сергію Лабазюку, Сергію Мандзію, Юрію Заславському).

3. Від 28.04.2020 року за № 02-34-1119\2020 голові Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитру Габінету та голові Хмельницької обласної ради Михайлу Загородному. До листа від 28.04.2020 № 02-34-1119\2020 надано також додаткове обґрунтування визначення адміністративного центру субрегіонального рівня півночі Хмельницької області в місті Славута.

Про кількість безробітних, зареєстрованих у Славутській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості за час введення карантину, та призначення виплати допомоги по безробіттю повідомив директор Славутської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій ПОНОМАРЬОВ.

У ході засідання було проінформовано головним лісничим НПП «Мале Полісся» Олексієм БІЛЬОВСЬКИМ про стан пожежної безпеки та невідкладні заходи щодо запобігання пожежній небезпеці у Національному природному парку «Мале Полісся», а також про аналіз розробки проекту організації території НПП.

Старший інспектор ювенальної превенції Славутського ВП Руслан СОПРОНЮК розповів про заходи щодо запобігання поширенню у Славутському районі випадків лісопорушень, браконьєрства та зловживань у водних ресурсах.

Керівник апарату Славутської районної державної адміністрації Ігор КРУТЕНЧУК надав інформацію щодо проведення скорочення працівників апарату районної державної адміністрації, а щодо скорочення  медичних працівників стоматологічної лікарні та медичного персоналу закладів охорони здоров’я доповів Віктор ІВАЩУК.

Підвів підсумки засідання Громадської ради голова ради Віктор ГАВУРА, а також представив секретаря ради начальника відділу з питань інформаційної та організаційної діяльності, цифрового розвитку та комунікацій з громадськістю Тетяну МОРОЗ. По всіх розглянутих питаннях були задані відповідні запитання виступаючим та отримані ґрунтовні відповіді, що цікавлять громадськість.

 

Альбом: Проведено засідання Громадської ради
Альбом: Проведено засідання Громадської ради
Альбом: Проведено засідання Громадської ради
Альбом: Проведено засідання Громадської ради
Альбом: Проведено засідання Громадської ради
Альбом: Проведено засідання Громадської ради
Альбом: Проведено засідання Громадської ради
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4677 | Переглядів: 448Дата публікації: 16:04 12.06.2020