Герої не вмирають
Герої не вмирають

Поділитися новиною:

Герої не вмирають

Сьогодні, 24 травня, у м.Славута відбулася церемонія поховання українського героя, військослужбовця, учасника АТО Сергія ТИМОЩУКА.

Славутчанин, ТИМОЩУК Сергій Володимирович, 1995 року народження, солдат 80-ї окремої десантно-штурмової бригади загинув смертю Героя в бою з російськими окупантами за Луганський аеропорт 31 серпня 2014 року.

Сергію Тимощуку було лише 18 років.

 Він проходив військову службу в Львівській військовій частині А0284 (80-а аеромобільна бригада﴿. Звідти був направлений на військову службу на Схід, згодом – на оборону аеропорту. Востаннє хлопець виходив на зв'язок з рідними 29 серпня 2014 року.

З 2015 року Сергія офіційно внесли до списку безвісти зниклих.

Батьки здогадувалися, що їхнього сина немає в живих. А декілька місяців тому з’явилося підтвердження даного факту. Останки юнака відправили на експертизу, яка підтвердила, що це – 18-річний славутчанин. Батьки хлопця не вірили до останнього, тому провели ще одну ДНК-експертизу. Вона теж показала, що це – Сергій Тимощук.

Похоронили Героя на міському кладовищі із усіма військовими почестями.

Славутська районна державна адміністрація та Славутська районна рада висловлюють щирі  співчуття родині загиблого військовослужбовця.

Світла пам’ять про нашого земляка, справжнього воїна, який віддав найдорожче – своє життя за волю і незалежність України, назавжди залишиться у наших серцях.

Альбом: Герої не вмирають
Альбом: Герої не вмирають
Альбом: Герої не вмирають
Альбом: Герої не вмирають
Альбом: Герої не вмирають
Альбом: Герої не вмирають
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4568 | Переглядів: 374Дата публікації: 14:33 24.05.2020