Надання відпустки без збереження заробітної плати в період карантину
Надання відпустки без збереження заробітної плати  в період карантину

Поділитися новиною:

Надання відпустки без збереження заробітної плати в період карантину

У відповідності до вимог ст. 26 Закону України «Про оплату праці» за сімейними обставинами та з інших причин працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між працівником та власником або уповноваженим ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік.

У разі встановлення Кабінетом Міністрів України карантину відповідно до Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” термін перебування у відпустці без збереження заробітної плати на період карантину не включається у загальний термін. Тобто, працівник за згодою із роботодавцем може отримати відпустку без збереження заробітної плати на весь термін дії карантину. При цьому, якщо період карантину буде продовжено, то така відпустка теж  може бути продовжена.

        Дана відпустка надається працівнику виключно на підставі його особистої заяви. В заяві слід зазначити «у зв’язку із запровадженням карантину», а також зробити посилання на постанову Кабінету Міністрів України, на підставі якої вводиться карантин (Постанова КМУ           від 11.03.2020 р. № 211).

         Крім того,  якщо у працівника виникне потреба у відпустці без збереження заробітної плати  за сімейними обставинами, то даний  працівник може скористатися такою відпусткою на строк до 15 календарних днів у відповідності до вимог ст. 84 КЗпП України та ст. 26        Закону України  «Про відпустки».

 

Головний спеціаліст відділу у справах сім’ї

управління соціального захисту населення райдержадміністрації                                                                 Раїса ВЕРЕМІЄНКО

 
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4559 | Переглядів: 208Дата публікації: 14:51 21.05.2020
Версія для слабо- зорих