Сьогодні – День вишиванки!
Сьогодні – День вишиванки!

Поділитися новиною:

Сьогодні – День вишиванки!

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

Дорогі земляки!

        Вітаємо Вас усіх з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, місця проживання, віросповідання чи політичних поглядів.

       Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом. Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як неоціненну реліквію. Це наша національна святиня!

      Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. Колектив Славутської районної державної адміністрації вітає жителів Славутчини з Днем вишиванки – святом патріотизму, любові до рідної землі та поваги до своїх предків. Нехай цей чудовий день зітре кордони й об'єднає українців по всьому світу. Одягайте національний костюм, милуйтеся красою України. Любіть свою Батьківщину. Бажаємо усім Божого благословіння та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

 

 

З повагою,

Колектив Славутської районної державної адміністрації

Альбом: Сьогодні – День вишиванки!
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4557 | Переглядів: 342Дата публікації: 12:06 21.05.2020
Версія для слабо- зорих