РЕЗУЛЬТАТИ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ СЛАВУТСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ ІМ. Ф. М. МИХАЙЛОВА
РЕЗУЛЬТАТИ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ СЛАВУТСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ ІМ. Ф. М. МИХАЙЛОВА

Поділитися новиною:

РЕЗУЛЬТАТИ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ СЛАВУТСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ ІМ. Ф. М. МИХАЙЛОВА

12.05.2020 року відбулась прес-конференція головного лікаря КП «Славутська центральна районна лікарня ім. Ф. М. Михайлова» Віктора Іващука з питань лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою, які перебувають в інфекційному відділенні.

Станом на 12 травня 2020 р. в інфекційному відділенні Славутської ЦРЛ перебуває два пацієнта з коронавірусною хворобою, що були госпіталізовані 08 травня.

У пацієнта з Нетішина на цей час стан важкий, але лікарі це пояснюють із наявністю супутної патології – ниркової недостатності ( пацієнт отримує лікування гемодіалізом). Також головний лікар наголосив, що пацієнт з гемодіалізом може отримувати належне медичне лікування тільки у Славутській ЦРЛ, таке рішення було узгодженне з Хмельницьким обласним штабом з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Неповнолітня дитина, у якої 11 травня підтвердилось захворювання на Covid-19, має задовільний стан, вона отримує належне медичне лікування згідно з єдиним протоколом лікування для хворих на Covid-19. Поруч із дитиною в лікарняній палаті перебуває її мати. Результати ПЛР-тесту матері очікуються найближчим часом.

Що стосується першого пацієнта з міста Славута, який лікується в Хмельницькій інфекційній лікарні, то маємо гарні новини: перший ПЛР-тест показав негативний результат на Covid-19, наразі чекаємо на результати другого.

Головний лікар повідомив, що лікарня повністю забезпечує все лікування хворих на коронавірусну хворобу.

Також кожних 5 днів буде проводитись тестування всіх працівників інфекційного відділення, з метою недопущення розповсюдження вірусу.

Славутська ЦРЛ продовжує отримувати матеріально-технічну допомогу. Від мережі магазинів «ЄВА» та від компанії «Нова пошта» за минулий тиждень надійшли засоби індивідуального захисту. Місцевою компанією Geberit було надано ще два монітори пацієнта.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4514 | Переглядів: 236Дата публікації: 17:16 12.05.2020
Версія для слабо- зорих