Привітання голови Славутської районної державної адміністрації Олександра Мельника
Привітання голови Славутської районної державної адміністрації Олександра Мельника

Поділитися новиною:

Привітання голови Славутської районної державної адміністрації Олександра Мельника

Привітання голови Славутської районної державної адміністрації Олександра Мельника з нагоди дня пам'яті та примирення та 75-ї річниці з Дня Перемоги в Україні

Шановні ветерани війни, дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання із Днем Пам’яті та примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

 

З кожним роком тихішим стає відлуння тривожної грози Другої світової війни, нас залишають учасники та свідки тих трагічних подій. В районі їх залишилося одинадцять. Однак  пам’ять про найстрашнішу війну людства та вдячність воїнам-визволителям живе у наших серцях та житиме у серцях майбутніх поколінь, тому в цей день згадаємо наших героїв, які поруч з нами: Брезицький Андрій Арсенійович, Докучаєв Микола Ілліч, Жибловський Антон Владиславович, Іванюк Борис Герасимович, Козійчук Степан Іванович, Мартинюк Микола Григорович, Мархайчук Іван Михайлович, Матвійчук Леонід Миколайович, Тимощук Ілля Пилипович, Фролов Михайло Миколайович, Яцюк Володимир Остапович. Низький земний уклін Вам, хто бився на фронтах тієї війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Сьогодні подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни. Ціною власного здоров’я та життя вони захищають територіальну цілісність України на її східних рубежах. Завойована старшим поколінням Перемога надихає нас на нові звершення, зміцнює наш дух, допомагає долати труднощі та йти вперед. Саме завдяки цьому ми, українці, пам’ятаємо, що життя безцінне, що для спільної перемоги важливий військовий, трудовий чи волонтерський внесок кожного із нас.

Щиро бажаю нашим ветеранам та всім українцям міцного здоров’я і довголіття, добра і радості,  щасливого сьогодення і непохитної віри у те, що завтрашній день буде обов’язково мирним, світлим і щасливим!

Слава нашим ветеранам – героям минулого і сьогодення! Слава їх героїзму, відданості і мужності!

Слава Україні!

 

З повагою,

Голова районної державної адміністрації                                                                                                      Олександр Мельник

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4498 | Переглядів: 109Дата публікації: 10:04 08.05.2020
Версія для слабо- зорих