Мінцифри підтримало ініціативу Олени Зеленської «Велика розмова про безбар’єрність»
Мінцифри підтримало ініціативу Олени Зеленської «Велика розмова про безбар’єрність»

Поділитися новиною:

Мінцифри підтримало ініціативу Олени Зеленської «Велика розмова про безбар’єрність»

Міністерство цифрової трансформації разом із Міністерством соціальної політики України виступили партнерами ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської, яка ініціювала велику розмову з українцями про безбар’єрність.

«Під час карантину мільйони людей отримали досвід повної або часткової ізоляції. Ми всі відчули бар’єри. По суті, навіть не усвідомлюючи цього, ми всі одночасно взяли участь у соціальному експерименті – як у нашому суспільстві, у наших містах і селах жити людям з обмеженою мобільністю, ментальними та фізичними відмінностями, – прокоментувала Олена Зеленська. – Для більшості з нас це – не назавжди. Але поруч є люди, для яких ці бар’єри не зникнуть ніколи. Сотні тисяч українців постійно живуть за бар’єрами, які зараз відчули всі».

Мета проекту – зрозуміти, з якими саме бар’єрами найчастіше стикаються українці. Для цього на сайті www.bf.gov.ua стартувало всеукраїнське онлайн-опитування, яке триватиме два місяці. 

Також опитування доступне на сайті Дія:https://diia.gov.ua/barrierfree

Опитувальник містить сім важливих запитань, що стосуються фізичних і психологічних бар’єрів, а також бар’єрів, пов’язаних з культурними та віковими особливостями. Відповіді українців допоможуть визначити, які саме бар’єри вони вважають найбільшими, а в подальшому – розробити план дій для їхнього усунення.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4485 | Переглядів: 300Дата публікації: 16:05 06.05.2020