Обласний багатожанровий дистанційний конкурс «Я Артист – ОНЛАЙН»
Обласний багатожанровий дистанційний конкурс «Я Артист – ОНЛАЙН»

Поділитися новиною:

Обласний багатожанровий дистанційний конкурс «Я Артист – ОНЛАЙН»

Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва за підтримки управління інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації проводить з 5 травня по 15 червня 2020 року обласний багатожанровий дистанційний конкурс «Я Артист – ОНЛАЙН». Мета конкурсу – підтримка талановитих особистостей, реалізація та розвиток їх творчого потенціалу, популяризація мистецтва.

ОНЛАЙН конкурс проводиться у наступних номінаціях: вокальна, танцювальна, театральна, інструментальна творчість, художнє слово та інших, відповідно до поданих заявок, які організатори приймають до 15 червня 2020 року. Вік учасників не обмежений. У конкурсі можуть брати участь як солісти, так і малі форми, ансамблі, хорові та хореографічні колективи, оркестри та інструментальні ансамблі, а також виконавці з інших регіонів України.

Обласний багатожанровий дистанційний конкурс «Я Артист – ОНЛАЙН» є безкоштовним, він дозволяє замінити особисту присутність виконавців їх дистанційною участю. Усі конкурсанти отримають онлайн-дипломи (на зареєстровану електронну пошту) за участь, а переможці – звання лауреатів І, ІІ та ІІІ ступеня, дипломантів І, ІІ, ІІІ ступеня.

Результати конкурсу будуть опубліковані на сайті Центру https://www.podillyastar.top/ та в соціальних мережах після його завершення.

З детальною інформацією про обласний багатожанровий дистанційний конкурс «Я Артист – ОНЛАЙН» та умовами його проведення можна ознайомитись на  сайті Центру за посиланням https://cutt.ly/AyliW8J

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4478 | Переглядів: 94Дата публікації: 09:12 06.05.2020