Результати брифінгу Міністра охорони здоров’я Максима Степанова за 3 травня
Результати брифінгу Міністра охорони здоров’я Максима Степанова за 3 травня

Поділитися новиною:

Результати брифінгу Міністра охорони здоров’я Максима Степанова за 3 травня

Щоденний оперативний брифінг Міністерства охорони здоров'я щодо поточної ситуації з коронавірусом в Україні.

За минулу добу зафіксовано 502 нові випадки коронавірусної хвороби, зокрема захворіли 58 дітей та 75 медичних працівників, госпіталізовано 113 осіб.

enlightened Найбільшу кількість підтверджених випадків за останню добу зафіксовано в Одеській (80), Чернівецькій (73) та Тернопільській області (45).

enlightened За останні тижні кількість ПЛР-тестувань збільшилася з 700 до майже 7000 тестувань на добу. У найближчих планах - збільшення кількості тестувань до 10 тисяч.

enlightened Вжиті карантинні заходи дали очікуваний результат та дозволили уникнути найгіршого сценарію розвитку подій. В Україні не існує серйозних спалахів, які б могли негативно позначитися на здатності системи охорони здоров'я надавати медичну допомогу.

enlightened Виходячи з сьогоднішньої ситуації, планується пом’якшення карантину вже починаючи з 11 травня. Це буде стосуватися дозволу на прогулянки в парках, відкриття магазинів, салонів, перукарень тощо, але за умови дотримання визначених санітарно-гігієнічних вимог.

enlightened Розпочато процес відновлення як інфекційної служби, так і протиепідеміологічної служби, які були майже зруйновані.

               Джерело : офіційний канал МОЗ у соціальний мережі телеграм https://t.me/COVID19_Ukraine

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4456 | Переглядів: 141Дата публікації: 13:23 03.05.2020
Версія для слабо- зорих