Звернення голови Славутської районної державної адміністрації Олександра Мельника до жителів району
Звернення голови Славутської районної державної адміністрації Олександра Мельника до жителів району

Поділитися новиною:

Звернення голови Славутської районної державної адміністрації Олександра Мельника до жителів району

Протягом тижня після Великодня починаються поминальні дні. У народі їх ще називають проводами або ж Радоницею. У ці дні за давнім звичаєм ми звикли йти на кладовище аби відвідати тих, кого з нами вже немає.

Шановні жителі Славутського району!

Цього року, коли Україна і весь світ бореться із важкою коронавірусною хворобою, спричиненою  вірусом SARS-CoV-2, кожен із нас повинен зрозуміти, що дотримання карантинних норм можуть врятувати життя нам і нашим рідним та близьким.

На виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 квітня 2020 року № 11 "Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) в поминальні дні" видано розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Славутському районі від 22 квітня 2020 року № 7 "Про обмежування відвідування кладовищ, місць окремих поховань у традиційні післяпасхальні (післявеликодні) поминальні дні".

Зазначеним розпорядженням передбачено закриття для відвідування кладовищ на період дії карантинного періоду, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил. Також було проведено зустрічі з представниками релігійних конфесій, у ході яких домовлено про перенесення традиційних поминальних днів на червень 2020 року.  

Шановні земляки, найголовніше, що у нас є - це наше життя. Щодня через засоби масової інформації ми дізнаємося, що смертельний вірус охопив усі країни на планеті. Звісно, людство не було готове до такої ситуації, і найкращий спосіб  уберегти себе від зараження та не заразити оточуючих - це утриматися від відвідування місць з масовим скупченням людей та залишатися вдома.

Тому, не нехтуйте карантинними заходами! Утримайтесь від відвідування кладовищ в поминальні дні, пом’яніть своїх рідних і близьких вдома, а після закінчення карантину зможете належним чином, як того вимагають наші традиції, вшанувати пам’ять рідних та близьких людей за всіма православними обрядами.

 

З повагою,

 

Голова Славутської районної

державної адміністрації                                                         Олександр Мельник

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4416 | Переглядів: 569Дата публікації: 10:58 24.04.2020