Виплата разової грошової допомоги до 5 травня
Виплата разової грошової допомоги до 5 травня

Поділитися новиною:

Виплата разової грошової допомоги до 5 травня

Управлінням соціального захисту населення Славутської райдержадміністрації розпочато виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни, особам, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

Управлінням соціального захисту населення Славутської райдержадміністрації розпочато виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни, особам, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», у розмірах, встановлених постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» від 19 лютого 2020 року № 112.

       Станом на 22 квітня поточного року профінансовано виплату разової грошової допомоги 916 ветеранам  на суму   984,1 тис. грн.

       Особи, які не отримали разової грошової допомоги, та які набули відповідний статус до 5 травня 2020 року включно, мають право звернутися за нею до управління  соціального захисту населення за місцем реєстрації та отримати її до 30 вересня 2020 року. Для виплати разової грошової допомоги цим особам необхідно подати до органу соціального захисту населення заяву, посвідчення про встановлення відповідного статусу, паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків  та виписку банку з реквізитами рахунку.

       Більш детальну інформацію можна отримати за номером телефону  7-02-06.

 

Начальник управління соціального захисту  

населення Славутської райдержадміністрації                                                 Мар’яна Гринько

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4408 | Переглядів: 186Дата публікації: 11:11 23.04.2020
Версія для слабо- зорих