Пілотний проект «Пакунок малюка»
Пілотний проект «Пакунок малюка»

Поділитися новиною:

Пілотний проект «Пакунок малюка»

З вересня 2018 року в Україні реалізується пілотний проект «Пакунок малюка», який є адресною безповоротною соціальною допомогою, що надається у натуральній формі додатково до грошової допомоги при народженні дитини.

Мета проекту – знизити фінансове навантаження на родину новонародженого, забезпечити належний догляд за дитиною. 

Проте, відповідно до рішення Уряду, з 2020 року закупівля одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» буде здійснюватися централізованою закупівельною організацією за рахунок коштів державного бюджету через систему електронних закупівель. Відповідно організація та проведення тендеру, визначення переможця та організація формування «пакунку малюка», його доставка до отримувачів займе певний час. За найсприятливіших умов, перші бебі-бокси, придбані за новою процедурою, дійдуть до отримувачів у червні 2020 року. Але за оперативною інформацією КП «Славутська центральна районна лікарня» «пакунків малюка», придбаних у 2019 році, вистачить до кінця квітня-травня 2020 року.

  У разі відсутності в закладі охорони здоров’я «пакунка малюка» на день виписки новонародженої дитини рекомендуємо звернутись до управління соціального захисту населення  за місцем проживання/перебування із відповідною заявою. Всі новонароджені отримають бебі-бокси.

Начальник управління

соціального захисту населення

Славутської райдержадміністрації                                                                   Мар’яна Гринько

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4365 | Переглядів: 416Дата публікації: 14:00 14.04.2020