Відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС
Відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Поділитися новиною:

Відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Сьогодні голова районної державної адміністрації Олександр Мельник провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання було розглянуто  питання забезпечення виконання рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС щодо виділення коштів з місцевих бюджетів для виконання робіт із запобігання і протидії поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом 2019 –nCoV, на території району та збільшення резервних фондів бюджетів.

Олександр Мельник звернув увагу присутніх, що незважаючи на те, що наразі на території області та району не зареєстровано жодного випадку захворювання COVID-19, потрібно мобілізувати усі наявні ресурси та налагодити чітку координацію.

Сільським головам, обраним об’єднаними територіальними громадами району, було рекомендовано згідно розрахунків медичних закладів розглянути можливість та забезпечити виділення коштів на придбання засобів індивідуального захисту, виробів медичного призначення та дезінфікуючих засобів для виконання робіт із запобігання та протидії поширенню коронавірусу, а також збільшити резервні фонди місцевих бюджетів до 1 відсотка від обсягу видатків загального фонду бюджету.

У ході засідання також розглядалися питання про заходи щодо запобігання та протидії пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у весняно-літній період 2020 року та стан пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебування людей.

Сільським радам, об’єднаним територіальним громадам, районному сектору ГУ ДСНС в області, Славутському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та іншим службам були надані відповідні рекомендації.

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4227 | Переглядів: 222Дата публікації: 13:02 13.03.2020