Інформація про надання пільг жителям Славутського району за січень-лютий 2020 року
Інформація
про надання пільг жителям Славутського району за січень-лютий 2020 року

Поділитися новиною:

Інформація про надання пільг жителям Славутського району за січень-лютий 2020 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі.

        Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі.

        Пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаються щомісяця у грошовій формі (готівковій або безготівковій), на придбання твердого палива і скрапленого газу - один раз на рік у грошовій готівковій формі.

        Станом на 01 березня 2020 року в базі даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги  перебуває 5686 пільговиків, які проживають на території  Славутського району.

       Протягом січня-лютого 2020 року управлінням соціального захисту населення Славутської райдержадміністрації нараховані пільги на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 1154,7 тис. грн., з яких у грошовій безготівковій формі пільги отримали 3916 пільговиків та у грошовій готівковій формі – 177 осіб.

 

Начальник управління соціального захисту

населення Славутської райдержадміністрації                                                 Мар’яна Гринько

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4223 | Переглядів: 165Дата публікації: 09:56 13.03.2020