Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Маршук спільно з головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

Дмитро Столяр - представник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що  19 лютого на території Берездівської ОТГ сталася  пожежа житлового будинку. Причина пожежі  - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Пожежу локалізовано, ніхто не постраждав

 Василь Голянич - представник   Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 17.02.2020 року по 23.02.2020 року на території Славутського району зареєстровано 57 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події.  10 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань: 4 - крадіжи, 1 – незаконна порубка дерев, 1 – факт опору працівнику поліції, 1- порушення правил безпеки під час виконання службових обов’язків, 2 – виявлення опізнаного трупа. За тиждень складено (по району) 48 адміністративних протоколів. Загалом притягнуто до відповідальності по району 37 осіб.  

Віктор Іващук  – головний  лікарь КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 270  хворих. Четверо хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  34  виїзди. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  225  хворих, проведено 30 оперативних  втручань. У відділенні невідкладної допомоги надано допомогу 42 хворим. Позаштатних ситуацій не було.

Олег Гаврилюк – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що зменшився рівень захворюваності серед дітей, проте зріс серед дорослих. З 24 лютого відновлено навчальний процес у м. Славута.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  повідомив, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 1016  безробітних громадянина, з них 551 - сільське населення. 929 громадян отримують допомогу по безробіттю.

Олександр Гетьман – директор відокремленого підрозділу Славутського РЕМ повідомив, що в результаті складних погодніх умов було відключено підстанцію у с. Манятин. В результаті - знеструмлено ряд населених пунктів району. Наразі тривають ремонтні роботи, працює п’ять бригад.  Електропостачання буде відновлено найближчим часом. Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Відповідно до розпорядження Президента України Маршук Богдан Петрович припинив виконання обов’язків голови Славутської районної державної адміністрації.

Богдан Петрович  подякував всім, хто працював разом із ним на благо району за розуміння, підтримку, професіоналізм та віддану працю, адже за чотири з половиною роки було зроблено багато добрих справ для  Славутчини. Він висловив надію, що всі структури сумлінно виконуватимуть свою роботу і надалі, продовжуючи реалізовувати у життя спільно розпочаті добрі справи. 

Альбом: Нарада
Альбом: Нарада
Альбом: Нарада
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4189 | Переглядів: 235Дата публікації: 11:55 24.02.2020