Сесія районної ради
Сесія районної ради

Поділитися новиною:

Сесія районної ради

Сьогодні відбулася чергова тридцять п’ ята сесія Славутської районної ради сьомого скликання

Провівів засідання голова районної ради Леонід Радзивілюк. В роботі пленарного засідання взяли участь: депутати районної ради, голова райдержадміністрації Богдан Маршук, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади,  голови ОТГ, працівники виконавчого апарату районної ради та інші. 

Перед початком пленарного засідання присутні вшанували пам'ять  Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Заступник голови районної державної адміністрації Петро Притуляк, заступник голови Улашанівської об’єднаної територіальної  громади Дмитро Бойчак  вшанували пам’ять полеглих патріотів України покладанням квітів до пам’ятників Героям Небесної Сотні у м. Славута та у селі Ногачівка.

Також голова районної ради Леонід Радзивілюк та голова райдержадміністрації Богдан Маршук  привітали з життєвим ювілеєм депутата районної ради Савченко  Оксану Андріївну. Керівники району подякували за плідну працю  на благо району та побажали здоров’я, натхнення та всіляких гараздів.

У ході пленарного засідання було розглянуто 24  питання  порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо  на постійних комісіях районної ради.

Районні обранці заслухали інформації: про виконання районного бюджету за 2019 рік; керівника Шепетівської місцевої прокуратури про результати діяльності на території Славутського району упродовж 2019 року; начальника Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, щодо стану дотримання законності, боротьби зі злочинністю, запобігання корупції, охорони громадського порядку на території Славутського району за 2019 рік; про стан розрахунків сільськогосподарських підприємств по бюджетних позичках за минулі роки до районного бюджету; звіти про виконання ряду програм.

Крім того, депутати внесли зміни до  районного бюджету на 2020 рік,  затвердили:  список присяжних Славутського міськрайонного суду; Програму соціально-економічного розвитку Славутського району на 2020 рік, Програму правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Славутського району на 2020 рік; Програму забезпечення виконання Славутською районною державною адміністрацією делегованих Славутською районною радою повноважень на 2020 рік; кошторис витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату на лютий - грудень 2020 року; розпорядження голови районної ради та розглянули ряд майнових питань.

Із усіма рішеннями Славутської  районної  ради ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті Славутської районної ради: http://slrada.org.ua/rishennya-rajonnoi-radi/

 

Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4186 | Переглядів: 281Дата публікації: 17:29 20.02.2020