Про соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні»
Про соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні»

Поділитися новиною:

Про соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні»

Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні в ІТ-компанії.

Проект складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безоплатно на онлайн курсах та по закінченню навчання прийняти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ-компаніях України.

Зареєструватись на онлайн курси можна за посиланням https: //prometheus.org.ua/you-can-everything/. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів.

Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів.

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення Славутської райдержадміністрації за адресою: м.Славута, вул. Соборності, 12, кімн. 1, тел. 7-23-38, 7-02-06.

 

                                             В.Населевець,начальник відділу управління соціального

                                            захисту населення Славутської райдержадміністрації

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4181 | Переглядів: 166Дата публікації: 13:56 19.02.2020